1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. The Old Guard’ın Yeni Fragmanını Yayınladı

The Old Guard’ın Yeni Fragmanını Yayınladı

the old guard

Netflix daha önceleri Daredevil ve Locke & Key live-action uyarlamalarında oldukça başarılı olmuştu. Netflix şimdi de Greg Rucka ve Leandro Fernandez’in çizgi roman serisine dayanan yeni bir live-action ile karşımıza çıkacak. Netflix, başrolünde Charlize Theron’un oynayacağı The Old Guard için yeni bir fragman yayınladı.

The Old Guard Fragmanı Yayınlandı

The Old Guard filminde Charlize Theron, binlerce yıldır hayatta olan Andy isimli bir savaşçı karakterini canlandırıyor. Andy, yaralarını tekrar tekrar iyileştiren gizli bir gücü olması sebebi ile ölemiyor. Bir savaşçı için en iyi güçlerden birisi olabilecek bir özelliğe sahip Andy, kendisi ile aynı güçlere sahip bir paralı asker takımının da liderliğini yapıyor.

Başrolünde Charlize Theron’a Kiki Layne’nin eşlik ettiği filmde ayrıca Marwan Kanzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts ve Chiwetel Ejiofor da rol alıyor. Filmin senaryosunu ise çizgi roman serisinin de yaratıcılarından olan Greg Rucka’nın kaleme alırken yönetmenliğini ise Gina Prince-Bythewood yönetiyor.

Yorum Yap