1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. GeForce Now’a Her Hafta Yeni Oyunlar Ekleneceği Duyuruldu

GeForce Now’a Her Hafta Yeni Oyunlar Ekleneceği Duyuruldu

Nvidia'nın bulut oyun platformu olarak Şubat ayı başında kullanıma açtığı GeForce Now'a 8 yeni oyun eklendi.


Amerika merkezli teknoloji şirketi NVIDIA, bugün yaptığı açıklama ile bulut oyun platformu GeForce Now’a bu haftadan itibaren her perşembe yeni oyunlar ekleyeceklerini duyurdu. Yapılan duyuruda GeForce Now’a bu hafta eklenecek oyunlarda açıklandı.

GeForce Now’a 8 Yeni Oyun Eklendi

Şubat ayının başlarında Türkiye’de ve Dünya’dahizmetine başlayan ve belirli bir kullanıcı kitlesini edinmeyi şimdiden başaran GeForce Now kullanıcılarına her hafta oyun ekleneceğini belir ten bir duyuru yaptı. Nvidia’nın geçtiğimiz başında yayınladığı bulut oyun platformu GeForce Now’a Activision Blizzard, Bethesda ve 2K Games stüdyolarının verdiği desteği kesmesi sonucunda bir miktar güç kaybetmişti.

GeForce Now yaptığı açıklamada belirttiği her hafta yeni oyun ekleyecekleri duyurusu ile birlikte tekrardan güç kazanmaya başladı. GeForce Now yaptığı açıklama ile 8 yeni oyunu kullanıcılarının oynamaya başlayabileceğini belirtti. Bu oyunlar ise Arma 2: Operation Arrowhead, Control, Danganronpa: Trigger Happy Havoc, Dungeons 3, Headsnatchers, IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad, Jagged Alliance 2 – Wildfire ve The Guild 3. GeForce Now Türkiye oyuncu topluluğu ve küresel oyuncu topluluğu düzenli olarak oyun eklenmesi konusunda ise oldukça memnun.

Yorum Yap