1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PlayStation 5 Oyunu Quantum Error’un Tanıtım Videosu Tanıtıldı Paylaşıldı

PlayStation 5 Oyunu Quantum Error’un Tanıtım Videosu Tanıtıldı Paylaşıldı

Sony'nin 2020'nin Kasım Aralık aylarında tanıtması planlanan oyun konsolu PlayStation 5'e ait ilk korku oyunu Quantum Error'a ait tanıtım videosu paylaşıldı.


Japon teknoloji devi Sony’nin 2020’nin sonunda tanıtmayı planladığı oyun konsolu PlayStation 5’in ilk korku oyunu olarak çıkacak Quantum Error’un tanıtım videosu paylaşıldı. Hem PlayStation 5 hem PlayStation 4 için çıkacak olan Quantum Error oyunu birinci şahıs nişancı türünde korku temalı bir oyun olacak.

Quantum Error Tanıtım Videosu Paylaşıldı

2020’nin sonlarına doğru tanıtılması beklenen PlayStation 5’in ilk korku oyunu olacak oyuna ait tanıtım videosu paylaşıldı. Oyunun ismi Quantum Error ve oyun birinci şahıs nişancı türünde olacak. Tanıtımının bütün dünyada etkisini sürdüren koronavirüs salgını sebebi ile ertelenmeyeceği açıklanan PlayStation 5’e  çıkacağı daha öncesinde doğrulanan oyunları ise  Godfall ve WRC 9 idi. Quantum Error ise PlayStation 5’e çıkacak 3. oyun olarak yerini aldı.

Ortaya atılan iddialara göre ise Quantum Error PlayStation 5’in lansman gününde piyasaya sürülecek. Quantum Error’un tanıtım videosunun başlığından da görebileceğiniz üzere oyun Sony’nin hem yeni hem eski oyun konsolu için çıkacak. Oyun hakkında bilinen sınırlı bilgilerde birisi de oyunun Unreal Engine oyun motoru kullanılarak geliştirildiği.

Önerilen Yazı

Türk Kullanıcılardan PlayStation’a Oldukça Fazla Tepki Geldi

 

Yorum Yap