1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Google Pixel 4 Nane Yeşili ve Beyaz Renkleri İle Gelebilir

Google Pixel 4 Nane Yeşili ve Beyaz Renkleri İle Gelebilir

Geçtiğimiz günlerde Google yeni telefonu Pixel 4'ün siyah renkli versiyonunu göstermişti. Son gelen iddialar nane yeşili ve beyaz renk ile de gelebileceği yönünde.

teknohabir-pixel-4

Google Android Q ile ilgili çalışmalarına devam ederken aynı zamanda Pixel 4 ile ilgili çalışmalarıda son sürat devam ediyor. Telefon hala büyük oranda bilinmezliğini korurken Google yeni telefonu Pixel 4’ün tasarımını geçtiğimiz günlerde siyah renkli versiyonu ile paylaşmıştı. Ortaya çıkan yeni görüntüler ise yeni model Pixel 4’ün sadece siyah renk ile çıkmayacağını gösteriyor.

Ortaya çıkan bu yeni görsellere göre Google’ın yeni telefonu Pixel 4 nane yeşili ve beyaz renklerine de sahip olacak. Nane yeşili rengine sahip olan Pixel 4’ünün açma kapama tuşunun sarı, beyaz renkli modelin ise açma kapama tuşunun da mavi renkli olduğu resimlerde gözüküyor.

Ancak aynı kaynağın paylaştığı diğer görselde ise nane yeşili ve beyaz renkli modelin fotoğraflarını ayrı ayrı paylaşıldığını fakat bu görsellerde dikkatlerden kaçmayan bir hata mevcut olduğunu görüyoruz. O hata ise beyaz modelin kamera yerleşiminin yanlış olması. Bu hatanın bilinçli mi yoksa bu fotoğrafların hayran kaynaklı olduğu ise bilinmezliğini koruyor. O yüzden Google Pixel 4’ün nane yeşili ve beyaz modelleri bir süre daha iddia olarak kalacak.

Yorum Yap