1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Goosebumps: Dead of Night Duyuruldu

Goosebumps: Dead of Night Duyuruldu

Goosebumps: Dead of Night

Robert Lawrance Stine tarafından yazılan Goosebumps, günümüzün popüler çocuk korku romanlarından birisi olarak yer alıyor. Çocuklara hitap eden bu roman dizisi yakın zamanda oyun olarak da karşımıza çıkacak. Kitap serisinin yayıncısı olan Scholastic Publishing, roman serisini oyun haline getirmek için bir anlaşma yaptı.

Goosebumps: Dead of Night’ın Fragmanı Yayınlandı

Scholastic Publishing ve Sony Pictures, geliştirici stüdyo Cosmic Forces ile Goosebumps’ı bir oyun olarak piyasaya sürmek için bir süre önce anlaştı. Anlaşmanın sonuçları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Popüler roman serisinin oyunu Goosebumps: Dead of Night’ın resmi fragmanı yayınlandı, böylece oyun resmi olarak duyurulmuş oldu.

Goosebumps: Dead of Night, birinci şahıs ile oynanacak hayatta kalma ve korku oyunu olacak. Oyunda popüler roman serisinde yer alan Slappy the Dummy karakteri bulunacak. Bununla birlikte oyun içerisinde yer alan korkunç karakterler sizi korkutmaya çalışacak. Oyunun geliştiricisi Cosmic Forces oyunun kendi geliştirdikleri mobil VR oyunu Goosebumps: Night of Scares’in yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş hali olacak. Goosebumps: Dead of Night, önümüzdeki aylarda PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarında oyuncularla buluşacak.

Yorum Yap