1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. LG Velvet’in Avrupa Çıkış Tarihi Belli Oldu

LG Velvet’in Avrupa Çıkış Tarihi Belli Oldu

lg velvet

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin son dönemlerde sıkça konuşulan orta segment telefon modeli LG Velvet, geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Fiyatı ile beklentileri karşılayamayan telefonun tasarımı ise oldukça fazla beğeni toplamıştı. Şimdi ise LG Velvet’in Avrupa çıkış tarihi LG’nin resmi İtalya sitesinde ortaya çıktı.

LG Velvet Avrupa’da Satış Tarihi Belli Oldu

Şirketin bu sene içerisinde akıllı telefon piyasasında tekrardan aktif olabilmek için çıkardığı yeni telefonu LG Velvet, Snapdragon 765G işlemcisi ile orta segmentte yer alıyor. Telefonun orta segmentte yer almasına rağmen 700 dolardan fazla fiyata sahip olması ise tepkileri çekmişti. Çıktığıanda Güney Kore dışında satışının yapılıp yapılmayacağı bilinmeyen telefonun şimdi de Avrupa’da satışının gerçekleşeceği ortaya çıktı.

LG Velvet’in satışa sunulacağı İtalya’nın resmi LG sitesinde LG Velvet, ortaya çıktı. Ortaya çıkan sayfaya göre LG Velvet, İtalya’da Haziran ayında satışa sunulacak. LG’nin diğer Avrupa ülke sitelerinde henüz bir hareket bulunmazken LG’nin telefonu diğer Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de de satışa sunması bekleniyor.

Yorum Yap