1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Grant Dizisinin İlk Fragmanı Paylaşıldı

Grant Dizisinin İlk Fragmanı Paylaşıldı

25 Mayıs'ta History Channel'da yayınlanmaya başlayacak ve Amerikan iç savaşını izleyicilerine izletecek mini belgesel Grant'ın ilk fragmanı yayınlandı.

grant

18. Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Ulysses S. Grant’ın hayatını anlatan üç bölümlük mini belgesel serisi Grant 25 Mart’ta History Channel’da başlayacak. 25 Mayıs’ta yayınlanmaya başlayacak ve Amerikan iç savaşına ayna tutacak olan Grant dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Grant Dizisi History Channel’da 25 Mayıs’ta Yayınlanmaya Başlayacak

1869-1877 yıllarında iki dönem Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanlığı yapan ve Amerikan iç savaşının simgelerinden birisi olarak kabul edilen Ulysses S. Grant’ın hayatı Grant dizisi olarak History Channel’da yayınlanmaya başlayacak. Üç bölümlük mini belgeselin History Channel’da yayına başlangıç tarihinin ise 25 Mayıs olduğu biliniyor. Dizinin ilk fragmanından görülebildiği kadarı ile Grant dizisi izleyicilerine üç bölümlük doyumsuz bir tarih keyfi yaşatacak.

History Channel’ın Pulitzer Biyografi Ödülü sahibi Amerikalı yazar Ronald Chernow ile beraber çalışarak hayata geçirdiği Grant dizisi, ABD tarihindeki en tartışmalı ve az değer biçilen general ve başkanının hayatını ekranlara taşıyacak. Grant dizisi 25 Mayıs Pazartesi günü History Channel’da başlayacak ve üç gece üst üste yayınlanacak. Diziden yayınlanan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap