1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Hakan:Muhafız 3. Sezonu Yayınlandı

Hakan:Muhafız 3. Sezonu Yayınlandı

Netflix'in ilk orijinal Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafızın üçüncü sezonu Netflix üzerinden yayınlandı.

hakan muhafız

Netflix’in ilk orijinal Türk yapımı dizisi olan Hakan: Muhafız yeni sezonu ile sevenleri ile buluştu. İlk sezonu 2018’de Netflix üzerinden yayınlanan Hakan: Muhafız’ın yeni sezonu Netflix’te yayınlandı.

Hakan: Muhafız Üçüncü Sezon Yayınlandı

Dünya’da ve Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı bulunan dizi ve film yayın platformu Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi olan Hakan: Muhafız’ın üçüncü sezonu yayınlandı. İlk sezonu 14 Aralık 2018’de Netflix üzerinden yayınlanan Hakan: Muhafız Türkiye gündeminde kendisine oldukça büyük bir yer edinmişti. Oldukça fazla takipçi sayısına ulaşan Hakan: Muhafız’ın seyircilerinden gelen yeni sezon isteğine kayıtsız kalamayan Netflix, dizinin ikinci sezonunu Nisan 2019 ayında Netflix’te paylaşmıştı.

Geçtiğimiz günlerde çalıntı senaryo iddiası ile dava edilen üçüncü sezonu yayınlanan Hakan: Muhafız dünya üzerinde de bir çok kişi tarafından takip ediliyor. Hakan: Muhafız dizisinde İstanbul’da hayatını sürdüren ana karakter Hakan’ın hikayesi anlatılıyor. Normal yaşantısı kendisine verilen görev ile değişen Hakan’ın hikayesini Netflix üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum Yap