1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Honor 30 Lite’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Honor 30 Lite’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Huawei'nin alt markası Honor'un telefon serisi Honor 30'a ait yeni telefon modeli Honor 30 Lite ortaya çıktı.


Akıllı telefon şirketleri arasında bir çok kişinin favorisi konumundaki Çinli Huawei’nin alt şirketi Honor’un önümüzdeki ay tanıtmayı planladığı Honor 30 serisinin yeni bir üyesi olduğu ortaya çıktı. Honor 30 serisinin Honor 30 ve Honor 30 Pro dışında Honor 30 Lite modeli olacağı ve bu modele ait özellikler TENAA’da ortaya çıktı.

Honor 30 Lite Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Huawei’nin alt markası olan Honor, Honor 30 serisine ait orta segment bir telefon modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Honor 30 ve Honor 30 Pro modellerinin Nisan 2020’de tanıtılması beklenir iken bu modellere Honor 30 Lite’nin katılacağı ortaya çıktı. TENAA’da ortaya çıkan AQM-AL10 modelinin Honor 30 serisinin orta segment üyesi Honor 30 Lite olduğu düşünülüyor.

Ekran boyutu 6,3 inçlik olan Honor 30 Lite’nin ekranı kalite olarak ise FHD+ olacak. Telefon modelinin ön tarafında damla çentik bulunurken arkasında ise sol üst köşede 3 kameralı bir kurulum bulunuyor. Telefon arka tarafında bulunan kameralardan ana olanının çözünürlüğü 48 MP iken diğer iki kamerasının çözünürlüğü ise 8 MP ve 2 MP. Ön tarafında bulunan kamera ise 16 MP çözünürlüğe sahip. RAM olarak 6 GB ve 8 GB modellerine sahip olan Honor 30 Lite’nin depolama alanı seçenekleri ise 128 GB ve 256 GB olacak. Telefon modelinin Nisan ayında çıkması bekleniyor.

Yorum Yap