1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. HTC Giriş Segment Yeni Telefonunu Paylaştı

HTC Giriş Segment Yeni Telefonunu Paylaştı

Teknoloji devlerinden birisi olan HTC yeni bir giriş segment akıllı telefon modeli tanıttı.

wildfire r70

Son senelerde akıllı telefon sektöründe ismini sıkça duymadığımız HTC son günlerde ortaya çıkan amiral gemisi telefonu haberinden sonra bugünde giriş segment akıllı telefonu Wildfire R70 modelini tanıttı.

HTC’den Yeni Giriş Segment Telefon Modeli

Akıllı telefon pazarının son zamanlarda suskun olan üyesi HTC yeni bir giriş segment telefon tanıttı. Telefon modeli geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü Wildfire R70 modelinin yeni versiyonu olmasına rağmen aynı isme sahip. 10 W hızlı şarj desteğine sahip olacak olan telefon modeli 4.000 mAh bataryaya sahip olması ile giriş segment telefon almayı düşünen kişilerin dikkatini çekiyor. Telefon modelinin 3.5 kulaklık girişine sahip olması iyi özelliklerinden birisi iken micro USB bağlantıya sahip olması ise sahip olduğu kötü özelliklerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

HTC’nin yeni telefonu Wildfire R70 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip. Arka tarafından 12 MP ana kamera ile birlikte 2 MP çözünürlüğe sahip 2 tane daha kamera bulunan telefonun ön tarafında ise 8 MP çözünürlüğünde kameraya sahip olması ile kullanıcıların kamera ihtiyacını karşılayabileceğini ortaya koydu.

Yorum Yap