1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei P40 Serisinin Avrupa Fiyatları Ortaya Çıktı

Huawei P40 Serisinin Avrupa Fiyatları Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Huawei'nin yakın zamanda tanıtmayı planladığı ve içerisinde Google servisleri olmayacak telefon serisi Huawei P40'ın fiyatları ortaya çıktı.


Çinli teknoloji devi Huawei’in yakın zamanda tanıtmayı planladığı amiral gemisi telefon serisi P40’ların Avrupa fiyatları ortaya çıktı. Huawei’nin yeni amiral gemisi telefonlarının fiyatı ise oldukça yüksek olması ile dikkat çekti.

Huawei P40 Serisinde Google Uygulamaları Yer Almayacak

Google servisleri olmadan tanıtılması beklenen yeni P40 serisi telefonların fiyatlarının oldukça yüksek olması dikkat çekti. Huawei yeni amiral gemisi telefonlarını 26 Mart’ta bekleyenleri ile paylaşacak. P40 serisinin düşük özellikli modelleri olan P40 Lite ve P40 Lite E modellerini kısa süre önce tanıtan Huawei’nin yeni amiral gemisi telefonlarının Avrupa fiyatları Yunanistan merkezli bir sitede ortaya çıktı.

Telefon modellerinin Türkiye fiyatları ile ilgili bir bilgi olmasa da Avrupa fiyatlarına baktığımız zaman hiç de düşük olmayacağını anlayabiliyoruz. Yunanistan merkezli internet sitesinde ortaya çıkan fiyatlara göre kısa zaman önce tanıtılan serinin düşük özellikli telefonlarından Huawei P40 Lite E 199 Euro fiyatına sahip olacakken Huawei P40 Lite ise 329 Euro fiyat etiketi ile satışa çıkacak. Huawei P40 (128 GB)’ın fiyat etiketi 840 Euro olarak belirlenirken Huawei P40 Pro (256 GB) ise 1139 Euro’dan satışa çıkacak.

Yorum Yap