1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Nubia Red Magic 5G Tanıtıldı

Nubia Red Magic 5G Tanıtıldı

Çinli teknoloji firması Nubia'nın oyuncular için çıkardığı yeni telefon modeli Nubia Red Magic 5G tanıtıldı.


Aktif fan sistemi bulunan ve oyunculara hitap etmek için tasarlanmış telefon modeli Nubia Red Magic 5G tanıtıldı. Telefon modeli başarılı tasarımı ve üst düzey özellikleri ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Nubia Red Magic 5G’de Aktif Fan Sistemi Bulunuyor

Çinli teknoloji firması Nubia’nın telefonu oyun oynamak için kullanacak kişilere özel tasarladığı telefon Antutu’da da 633 bin 724 puan alarak kırılması güç bir rekora imza attı.. Telefonun ismi Nubia Red Magic 5G iken telefon çentiksiz ve deliksiz ekran tasarımı ile dikkatleri üzerine çekti. Telefonun ön tarafında 6,65 inç büyüklüğünde ve 144 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran bulunuyor. Telefon gücünü Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinden alırken içerisinde aktif bir fan sistemi bulunuyor. Aktif fan sistemi telefonun aktif kullanımda ve şarj halindeyken ısınmasını engelliyor.

8 GB ve 16 GB RAM seçeneklerine sahip Nubia Red Magic 5G’nin depolama alanı seçenekleri de 128 GB ve 256 GB olarak karşımıza çıkıyor. 4500 mAh gibi büyük bir bataryaya sahip Nubia Red Magic 5G 55 W hızlı şarj desteğini de kullanıcılara sunuyor. Telefonun ön tarafında 8 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunurken arka tarafında ise ana kamerası 64 MP çözünürlükte olan 3 kameralı bir kurulum bulunuyor. Diğer kameralar ise 8 MP ultra geniş açılı ve 2 MP makro kamera olarak belirtildi. Telefon modelinin alt versiyonu 512 Dolar iken üst versiyonu ise 712 Dolar’dan satışa çıkacak.

Yorum Yap