1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Kamp Sandalyesi Alırken Aklınızda Olması Gerekenler

Kamp Sandalyesi Alırken Aklınızda Olması Gerekenler

kamp sandalyesi

Kamp sandalyesi son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Coronanın hayatımızdan çıkmamasından dolayı insanlar daha az kalabalık yerlerde ve açık alanlarda yakınlarıyla oturmak istiyorlar bu konuda da en iyi seçenek kamp sandalyeleri oluyor.

Kamp sandalyeleri kullanım alanı olarak çok geniş bir alana sahip. Evlerinizin balkonlarında ve bahçelerinde kullanabilirsiniz. Sahilde, parklarda yani açık alan olan her yerde kamp sandalyesini kullanmanız mümkün.

 

Açılır kapanır olması yer tasarrufu yapmanız açısından da artı bir özellik. Dışarda arkadaşlarınızla otururken yer değiştirmeniz gerekiyorsa çok kolay bir şekilde yeriniz değiştirebilirsiniz. Farklı tasarımları ve modelleri olan kamp sandalyelerini kendi bütçenize göre seçip kendinize uygun olanı bu linkten satın alabilirsiniz.

kamp sandalyesi

Pandemi döneminde kullanım alanı genişleyen bu ürünü her yerde bulmanız mümkün o yüzden dışarı çıktığınız zaman yanınıza almayı unuttuysanız bile herhangi bir yerden temin etmeniz oldukça kolay. Bazı modellerini bulmanız çok kolay olmasa da en basit olan modeli neredeyse bütün marketlerde bulunuyor.

 

Pandeminin Hayatımıza Etkisi

 

Pandeminin hayatımıza girmesinin üstünden neredeyse 2 sene geçti ve hepimiz zor da olsa kendimizi bu sürece entegre etmeye çalışıyoruz.Yakınlarımızdan uzak kalmak zorunda kaldığımız bu süreçte ya evimize kapandık ya da dışarıda açık alanlarda küçük gruplar halinde toplandık. Dışarıda otururken kamp sandalyelerini ve açılır kapanır masaları kullandık. Herkesin çayını kahvesini alıp hatta kimi zaman atıştırmalıklarını da alıp sahillere ya da parklara gittiği bu günlerde insanların kendi sağlıklarına dikkat etmeleri başkalarına da saygılı şekilde davranmaları gerekiyor.

 

Pandemi yüzünden kapanan alışveriş merkezleri, spor salonları ve kafelere insanlar yeni aletrnatifler bulmak için uğraştılar. Dışarıda geçirdikleri zaman için az önce de bahsettiğimiz gibi kamp sandalyelerini kullanan insanların spor salonları için de evlerini farklı spor aletleriyle doldurduklarını söyleyebiliriz.

 

İnsanlar spor salonları yerine evlerini kullansalar da sağlık dataları ölçebilecekleri bir şeye ihtiyaçları var. Bunun için de sporla uğraşan çoğu kişi akıllı saatlere göz attılar. Ben de sizler için benim de kullandığım ve çok memnun olduğum Apple Watch linki hazırladım.

 

Genel olarak pandemiyle ilgili olarak hepimizin kendimize yeni alternatifler sunmak zorunda olduğumuz bir dönem ve sağlığımızı kaybetmeden mental sağlığımızı da koruyarak bu dönemi atlatacağız.

 

Bir sonraki yazımda Türkiye’nin ilk akıllı telefonu olan reeder p13ten bahsetmek istiyorum sizin de yazıyla alakalı öneri ve görüşleriniz varsa yorumlarda sizinle buluşmayı çok isterim. 🙂

Yorum Yap