1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Kaptan Tsubasa’nın Yeni Videosu Yayınlandı

Kaptan Tsubasa’nın Yeni Videosu Yayınlandı

Tüm Dünya'da ve Türkiye'de oldukça fazla sevilen Captain Tsubasa'nın oyunu Captain Tsubasa: Rise Of New Champions ile ilgili 8 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

kaptantsubasa

Küçükken en çok izlediğimiz çizgi filmlerden olan Kaptan Tsubasa yakın zamanda oyun olarak çıkacak. Bir çok kişinin beklediği Captain Tsubasa: Rise of New Champions oyununun yapımcıları tarafından oyunun bir çok özelliğinin görüntülendiği 8 dakika uzunluğunda yeni bir video yayınlandı.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Tüm Dünya’da ve ülkemizde çokça popüler olan Kaptan Tsubasa yakın zamanda oyuna çevrilmiş hali ile karşımıza çıkıyor. Videoya baktığımızda ise izlediğimiz çizgi filmin orijinaline oldukça yakın bir biçimde oyuna uyarlandığını görüyoruz. Captain Tsubasa: Rise of New Champions orijinaline oldukça yakın bir biçimde tasarlanmış. Yakın müdahaleler ve şut animasyonları çizgi filmi aratmayacak kadar iyi tasarlanmış durumda.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions oyununun çıkış tarihi net olarak belli olmasada 2020 içinde piyasaya sürüleceği yapımcı firma tarafından açıklandı. Yapımcı firma aynı zamanda oyunun Bilgisayar, PlayStation ve Nintendo Switch için piyasaya sürüleceğini de belirtti. Yapımcı oyunu sadece anime severler için değil futbol seven kişiler içinde çıkardıklarını belirtti. Oyunun yayınlanan videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap