1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Kesinlikle İzlemeniz Gereken 6 Dizi

Kesinlikle İzlemeniz Gereken 6 Dizi

Bu yazımızda kesinlikle içinde bulunduğumuz karantina günlerinde izlemeniz gereken 6 diziyi sizler için sıralıyoruz.

dizi listesi

Koronavirüs salgını sebebi ile evlerden çıkılmayan bugünlerde evde kalan kişilerin birçoğunun zaman geçirmek için yaptığı aktiviteler dizi ve film izlemeye döndü. Bu yazımızda siz okuyucularımız için kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz 6 yabancı diziyi paylaşıyoruz.

6. The Big Bang Theory, IMDb: 8.1

The Big Bang Theory, 12 sezon süren ve toplamda 279 bölüme sahip olan bir komedi dizisi. Sheldon Cooper gibi muhteşem bir karakteri ortaya çıkaran bu dizi listede yer almayı hakediyor.

5. It’s Always Sunny in Philadelphia, IMDb: 8.8

2005 yılında yayınlanmaya başlayan ve hala yayın hayatına devam eden It’s Always Sunny in Philadelphia güncel olarak 13 sezon ve 153 bölüme sahip. Dizinin konusu ise 3 erkek 1 kadın arkadaşın bar işletmesi konu alınıyor. Gülmeye ihtiyacınız varsa It’s Always Sunny in Philadelphia’yı izlemenizi tavsiye ederiz.

4. Spartacus, IMDb: 8.5

Tarihten bir karakter olan Spartacus’un hikayesini muhteşem bir biçimde anlatan Spartacus dizisi 8.5 IMDb puanı ile de ne kadar beğenilen bir dizi olduğu gösteriyor. Spartacus’un 3 sezonda toplam 39 bölümü bulunuyor.

3. Friends, IMDb: 8.9

1994’te yayın hayatına başlayan ve 10 sezonda toplam 236 bölüme sahip olan Friends eski olmasına rağmen günümüzde bile milyonlarca fanı bulunan bir dizi. Dizi kesinlikle izlenmesi gereken diziler listesinde bulunuyor.

2. Finaline Rağmen: Game of Thrones, IMDb: 9.3

2011’de çıkan ve toplamda 8 sezon süren Game of Thrones dünya tarihinin en kötü finaline sahip oldu. En kötü finali yapmış olmasına rağmen sıralamada 2. sırada yer alması Game of Thrones’u neden izlemeniz gerektiğinin çok güzel bir örneği.

1. Breaking Bad, IMDb: 9.5

2008’de yayın hayatına başlayan ve 5 sezonda 62 bölüme sahip olan Breaking Bad dizisi Suç ve Gerilim dizileri arasında bir çok kişinin en üst sıralarında yer alıyor. Walter White gibi efsane bir karakteri ortaya çıkaran Breaking Bad dizisini kesinlikle izlemeniz gerekiyor.

Yorum Yap