1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Kuzuların Sessizliği Dizi Oluyor

Kuzuların Sessizliği Dizi Oluyor

ABD'li CBS kanalının yeni sezon dizi listesi paylaşıldı. Bu diziler arasında efsane kabul edilen filmlerden birisi olan Kuzuların Sesssizliği'nin dizisi göze çarptı.

kuzuların sessizliği

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte televizyon kanallarının hazırlıkları hız kazandı. ABD’li CBS kanalı da yeni dizilerinin listesini paylaştı. Kanalın yeni yayın döneminde ekrana getireceği diziler arasında Kuzuların Sessizliği, The Equalizer’ın yeniden çekimi ve yeni bir Chuck Lorre sitcom dizisi bulunuyor. Kuzuların Sessizliği daha önce iki kere karşımıza çıkmıştı, bu seferki Kuzuların Sessizliği dizisinde Clarice Starling’i Rebecca Breeds oynayacak.

Kuzuların Sessizliği Dizi Oldu

Çekilen dizide filmin 6 ay sonrasına yani 1993 yılına gideceğiz. Yapımcılar bu dizide Hannibal Lecter’dan sonrasında Starling’in yaşadıklarını ve anlatılmaya hikayesini aktardıklarını belirtiyor. Kal Penn, Michael Cuditz, Devyn A Tyler ve Nick Sandow gibi isimlerin yer aldığı dizide Hannibal Lecter’ı kimin canlandıracağı ise bilinmiyor.

CBS’nin yaz sezonunda çıkaracağı diğer dizilere baktığımızda ise 1980’lerin meşhur dizilerinden olan The Equalizer’ın yeniden çekimi dikkat çekiyor. Başrolünde Queen Latifah’ın yer aldığı dizinin ekibinde Lorraine Toussaint, Liza Lapira ve Chris Noth da bulunuyor. Onun dışında The Big Bang Theory ile tanınan Chuck Lorre sitcom dizisi B Positive’de yaz aylarında CBS’de olacak.

Yorum Yap