1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. League Of Legends 10.3 Yama Notları

League Of Legends 10.3 Yama Notları

League of Legends oyununa 10.3 yaması ile 3 yeni kostüm ve bazı şampiyonlara güncelleme geldi.

lol patch notları

Milyonlarca insanın internet üzerinden birbirleri ile oynadıkları oyun olan League of Legends düzenli olarak güncellemeler yayınlayarak oyundaki dengesizlikleri düzeltmeye çalışıyor. Oyun ortalama olarak 2 haftada bir şampiyonları güçlendirerek ve güçsüzleştirerek oyunu dengeye getirmeye çalışıyor.

10.3 Yama Notları

Oyunun yayınlanan son yama notlarına göre oyuna bugün 3 tane yeni kostüm ekleniyor. Bu kostümler sırası ile Jinx, Yuumi ve Senna’ya ekleniyor. Jinx ve Yuumi için Gönül Avcısı serisi kostümleri oyuna eklenirken Senna elde etmesi oldukça zor olan Prestij Serisi kostümüne sahip olacak. Bu kostümlerin yanı sıra oyunun eğlence modu olan ARAM modu içinde bir çok şampiyona ufak güncellemeler geldi.

Oyunun rekabetçi modları için de şampiyonlara güncelleme geldi. Gelen güncelleme ise Azir, Corki, Ezreal, Galio, Sejuani ve Yuumi güçlendirildi. Güçsüzleştirilen şampiyonlar ise; Akali, Aphelios, Diana, Ekko, Leona, Miss Fortune, Rumble, Senna, Sett ve Sona. Sett şampiyonu oyuna yakın zamanda eklenmiş ve oldukça güçlü olduğu düşünülen bir şampiyondu. Sett şampiyonuna gelen güçsüzleştirme oyunu oynayan oyuncuları oldukça mutlu etti. League of Legends’e gelen yeni güncelleme ile orman kampları ormancılara artık daha az deneyim puanı vermeye başladı.

Yorum Yap