1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. LG V60 THINQ Özellikleri Belli Oldu

LG V60 THINQ Özellikleri Belli Oldu

Güney Koreli teknoloji devi LG'nin yeni akıllı telefonu LG V60 ThinQ'nun özellikleri ortaya çıktı.

v60 thinq

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG’nin V50 ThinQ’dan sonra çıkaracağı amiral gemisi telefonu olan LG V60 ThinQ’nun özellikleri ortaya çıktı. Telefon 5000 mAh bataryası ise bekleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı.

5000 mAh Bataryaya Sahip

Güney Koreli teknoloji markası olan LG’nin yeni amiral gemisi telefonu LG V60 ThinQ’nun özellikleri ortaya çıktı. Telefon gücünü SnapDragon 865 işlemcisinden alırken 5G desteğini de kullanıcılarına sunacak. Telefonun 8 GB RAMe sahip olması beklenirken depolama alanının ise 128 GB olması bekleniyor. Telefonun dizayn olarak ise önceki modellerinden çok ayrı tasarıma sahip olmadığını söylemek doğru olur.

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması beklenen telefonun organizasyonun iptali sonucunda önümüzdeki günlerde LG tarafından düzenlenen özel bir etkinlik ile tanıtılması bekleniyor. LG V60 ThinQ 5000 mAh bataryaya sahip olması ile dikkatleri çekiyor. LG’nin yeni amiral gemisi telefonunda kablolu kulaklık kullanmayı seven insanları mutlu edecek 3.5 mm kulaklık çıkışına da sahip olduğu ortaya çıkan özellikleri arasında. Telefonun ayrıca Google Asistan’a ayrılmış özel bir tuşu da bulunuyor.

Yorum Yap