1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Lovecraft Country’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Lovecraft Country’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

HBO'nun önümüzdeki günlerde izleyiciler ile buluşturacağı fantastik korku dizisi Lovecraft Country’nin ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman büyük kitleler tarafından beğenildi.

lovecraft country

Game of Thrones, Westworld ve Chernobyl gibi büyük kitleler tarafından izlenen dizileri ile bilinen HBO’nun yakın zamanda izleyici ile buluşacak fantastik korku dizisiLovecraft Country’nin beklenen ilk fragmanını yayınladı. HBO’nun yeni dizisi ünlü yazar Matt Ruff’un aynı isime sahip kitabından uyarlandı. Dizi konu olarak ise 1950’li yıllarında ABD’de geçiyor ve dizi korku yönü ağır basan bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

Lovecraft Country siyahi karakterlerin etrafında şekillenecek ve HBO’nun yeni dizisi, dönem dizisi olmasıyla fantastik korku türünün yanında ırkçılık konusuna da fazlasıyla önem veriyor. Özellikle dizinin geçtiği 1950’li yıllarda ABD’de siyahilere karşı çok büyük ırk ayrımı yapılması sebebi ile Lovecraft Country de dönemi doğru şekilde yansıtmak için sosyal yaşamı gerçekliği ile birlikte izleyiciyle buluşturacak.

Lovecraft Country Ne Zaman Yayınlanacak

HBO’nun yeni fantastik korku dizisi olan Lovecraft Country’nin ağustos ayında yayınlanması bekleniyor. Bütün dünyayı etkisi altına alan kronavirüs pandemisi sebebi ile bir erteleme alıp almayacağı ise şu an için bilinmiyor, ancak dizinin bölümlerinin çekildiği, hazırlıklarının bitirildiği ve çıkışında bir sorun yaşanmayacağı düşünülüyor.

Yorum Yap