1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Redmi Note 9S’nin Türkiye’de Satışına Başlandı

Redmi Note 9S’nin Türkiye’de Satışına Başlandı

Xiaomi'nin alt firması Redmi tarafından geçtiğimiz ay tanıtılan ve orta segmentte fiyat/performansı ile iddialı bir şekilde duran Redmi Note 9S Türkiye'de Xiaomi Türkiye garantisi ile satışa sunuldu.

redmi note 9s

Giriş ve orta segment telefon modelleri arasında oldukça iddialı bir marka olan Redmi’nin geçtiğimiz ay tanıttığı yeni telefon modeli Redmi Note 9S Türkiye’de satışa sunuldu. Xiaomi Türkiye garantisi ile satışa sunulan Redmi Note 9S’nin fiyat olarak 2638,09 Türk lirası etiketi ile yer aldı.

Redmi Note 9S özellikleri

2638 Türk lirası fiyatı ile satışa sunulan Redmi Note 9S’nin özelliklerine baktığımızda ise gücünü Qualcomm’un Snapdragon 720G işlemcisinden ve sahip olduğu 4 GB RAM’den aldığını görüyor. Redmi Note 9S’nin depolama alanı olarak ise kullanıcılarına 64 GB alan sunduğu biliniyor. 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 9S’nin arkasında 48 MP ana, 8 MP ultra geniş açı, 5 MP makro ve 2 MP derinlik sensörü olmak üzere dört kameralı bir kurulum bulunan telefonun ön tarafında ise 16 MP’lik bir kamera yer alıyor.

Önerilen Yazı

Redmi Note 9S Tanıtıldı

Yorum Yap