1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Microsoft Flight Simulator Çoklu Oyuncu Desteğine Sahip Olacak

Microsoft Flight Simulator Çoklu Oyuncu Desteğine Sahip Olacak

Microsoft'un bu sene içerisinde çıkaracağı Microsoft Flight Simulator oyununun özelliklerini gösteren 7 dakikalık bir video yayınlandı.


Simülasyon oyunu seven oyuncuların uzun süredir beklediği Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Flight Simulator çoklu oyuncu desteği de bulunduğunu gösteren oyun hakkında  7 dakikalık video paylaşıldı.

Microsoft Flight Simulator Çoklu Oyuncu Desteği Bulunduracak

Uçak simülasyon oyunlarını seven ve oyuncuların yıllardır beklediği Microsoft Flight Simulator oyunu dünyadaki bütün havalimanlarına sahip olacak ve her hangi bir aksilik çıkmaması durumunda 2020 yılı içerisinde yayınlanacak. Microsoft Flight Simulator oyuncularına gerçekçi grafikler, canlı uçuş trafiği ve hava durumu verileri gibi gerçekçiliği oldukça fazla yükseltecek yeniliğe sahip olacak. Oyunu geliştiren ekip çevrimiçi özelliklerin paylaşıldığı 7 dakikalık bir video paylaştı.

Paylaşılan videoda oyunun geliştirici ekibi, bütün oyuncuların aynı dünyada bulunduğu gösteriliyor. Hava trafiğinde ise oyuncuların olmadığı dönemde yapay zekanın kontrolü ele alacağı belirtiliyor. Bu modda oynamak isteyen oyunculan gerçek zamanlı hava durumunu açmak zorunda fakat oyuncular isterlerse gerçek zamanlı hava trafiğini kapatabilecek. Oyuncular isterlerse arkadaşları ile grup kurarak oyunu oynayabilecek. Grubun lideri olan kişi zamanı ve hava durumunu değiştirebilse de yapılan ayarlar sadece grupta bulunan kullanıcılar tarafından görüntülenecek.

Yorum Yap