1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Honor 30S’in Tanıtım Görselleri ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Honor 30S’in Tanıtım Görselleri ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Huawei'nin alt firması Honor'un yakın zamanda tanıtacağı amiral gemisi telefon modeli Honor 30S'e ait bazı görüntüler ve özellikler ortaya çıktı.

honor 30s

Huawei’nin alt markası olan ve akıllı telefon sektöründe kendisinden bahsettirmeyi başaran Honor’ın geçtiğimiz günlerde render görüntüleri ortaya çıkan yeni amiral gemisi telefon modeli Honor 30S’in basın görselleri ve bu görseller ile birlikte bazı özellikleri ortaya çıktı.

Honor 30S 5G Desteğini Kullanıcılarına Sunacak

Huawei’nin alt markası Honor’un yakın zamanda tanıtacağı amiral gemisi telefon modeli Honor 30S’in basın görselleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan görsellerde telefon modelinin bazı özellikleri yer ardı. Ortaya çıkan görsellere göre Honor 30S 5G desteğini kullanıcılara sunacak. Telefon modelinin işlemci olarak Kirin 820 kullanması bekleniyor. Ortaya çıkan görüntülerde kamera kısmına baktığımızda ise 64 MP çözünürlükte ana kameralı 4 kameradan oluşan bir kurulum bulunuyor. Ve bu kurulum kullanıcılarına 3x optik zoom yapabilme imkanı sunuyor.

Honor’un twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre Honor 30S, kablolu 40W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Honor’un amiral gemisi telefon modelinin batarya büyüklüğünün ise 5000 mAh büyüklüğünde olduğu ve ekrana gömülü olmayan ekranın yan tarafında bulunan bir parmak izi okuyucusu bulunduğu biliniyor.

Yorum Yap