1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Motorola Edge+’a Ait Özellikler Ortaya Çıktı

Motorola Edge+’a Ait Özellikler Ortaya Çıktı

Büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Motorola'nın üzerinde çalıştığı amiral gemisi telefonu Motorola Edge+'nin özellikleri ortaya çıkmaya başladı.

motorola-edge-plus-renders-3

Son zamanlarında başarılı işlere imza atamayan ve sevenlerini hayal kırıklığına uğratan Motorola’nın yeni amiral gemisi telefonu Motorola Edge+’a ait yeni özellikler ortaya çıkmaya başladı.

Motorola Edge+ 3 Kameralı Kuruluma Sahip Olacak

Geçtiğimiz senelerde çıkardığı son amiral gemisi telefonu Motorola Z2 Force ile beklediği ilgiliyi bulamayan Motorola, yeni amiral gemisi telefonu Motorola Edge+ üzerinde çalışmalara devam ediyor. Motorola’nın yeni telefon modelinin bazı render görüntüleri ve özellikleri ise internette ortaya çıkmış durumda. Ortaya çıkan renderlara göre telefon büyük bir ekran ve ince çerçeveler ile satışa çıkacak. Telefon ekranının 6,5 ve 6,8 inç arasında olacağı tahmin ediliyor. Henüz doğrulanmayan iddialara göre telefonun ekran yenileme hızı ise 90 hz olacak.

Motorola’nın üzerinde çalıştığı amiral gemisi telefonu Motorola Edge+’nin de günümüz trendi ön kamera tasarımına uyacağı belirtildi. Telefonun sol üst köşesinde delik ön kamera bulunacak. Arka yüzeyinin de cam olması planlanan Motorola Edge+’nin 3 adet kameraya sahip olması bekleniyor. Telefonun ne zaman tanıtılacağı ve piyasaya sürüleceği ise bilinmiyor.

Yorum Yap