1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Motorola Edge Lite’ın Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Motorola Edge Lite’ın Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

motorola edge lite

Günümüzde telefon üreticilerinin birçoğu çıkardıkları premium modellerin yanına Lite ismi altında daha uygun fiyatlı modeller çıkarmaya önem veriyor. Bu tarz bir model olarak karşımıza çıkacak olan Motorola’nın yeni telefonu Motorola Edge Lite’a ait bazı özellikler ortaya çıktı.

Motorola Edge Lite Özellikleri

Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Motorola Edge Lite’nin ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda telefonun 6.7 inç FHD+ OLED bir ekran ve 90 Hz yenileme hızına sahip olacağı görülüyor. Telefonun ön tarafında 8 MP ana kamera ve 2 MP ana kameradan oluşan iki kameralı bir kurulum bulunuyor. Telefonun arkasında yer alan dörtlü kurulumun içeriği ise şu şekilde olacak; 48 MP ana kamera, 16 MP, 8 MP, 5 MP.

Motorola Edge Lite’nin standart modelde olduğu gibi 5G destekli Qualcomm’un Snapdragon 765 işlemcisini kullanmasını bekliyor. Cihazda 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak. 4 farklı renk seçeneğine sahip olması planlanan Edge Lite, 18 W TurboPower şarj desteği ile birlikte 4800 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip olacak. Telefonun kısa bir zaman içerisinde Motorola tarafından tanıtılması planlanıyor.

Yorum Yap