1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Motorola, Moto G8 Power Lite’ı Tanıttı

Motorola, Moto G8 Power Lite’ı Tanıttı

Motorola'nın yeni orta segment telefon modeli Motorola Moto G8 Power Lite tanıtıldı. Telefon modeli büyük bataryası ile dikkatleri üzerine çekti.


Akıllı telefon sektörünün son zamanlarda tekrar aktif olmaya çalışan firması Motorola, yeni orta segment telefon modeli Moto G8 Power Lite’ı tanıttı. G8 Power Lite, ismini veren güçlü bataryası ve orta segment bir telefon modeline göre iyi sayılabilecek özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Motorola Moto G8 Power Lite 5000 mAh Batarya Kapasitesine Sahip

Motorola’nın yeni orta segment telefon modeli Moto G8 Power’ın alt versiyonu olarak tanıtıldı. Telefon modeli 6.5 inç boyutunda bir ekrana sahip iken ön tarafında 8 MP çözünürlükte bir kamera bulunuyor. Arkasında 3 kameralı kurulum bulunan telefon modelinin ana kamerası ise 16 MP çözünürlüğüne sahip. Diğer 2 kamerası da 2 MP çözünürlüğünde olan Motorola Moto G8 Power Lite Royal Blue ve Arctic Blue isimli iki renk seçeneği ile satışa çıkacak.

Motorola Moto G8 Power Lite gücünü MediaTek Helio P35’ten alırken kullanıcılarına 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı sunuyor. Android 9 kullanan telefon modeli 5000 mAh boyutunda bir batarya ile kullanıcıya gelecek. Öncelikle Meksika ve ABD’de satışa çıkacak olan Motorola Moto G8 Power Lite 183 dolarlık fiyat ile satışa çıkacak.

Yorum Yap