1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei Nova 7 Ailesinin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Huawei Nova 7 Ailesinin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Huawei'nin yeni telefon serisi Huawei Nova 7 model telefonlar yakın zamanda tanıtılacak. Telefon modelleri 5G desteğine sahip olacak.


Çinli teknoloji devi Huawei’nin 5G destekli yeni telefon ailesi Huawei Nova 7, Çin kaynaklı iddialara göre 23 Nisan’da tanıtılacak. 23 Nisan’da tanıtılacak olan Huawei Nova 7 ailesinin piyasaya sürülme tarihinin ise 28 Nisan olduğu belirtildi.

Huawei Nova 7 Serisi 5G Desteğine Sahip Olacak

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei amiral gemisi telefon serisi P40’ı geçtiğimiz günlerde tanıttıktan sonra bu ay sonuna doğru yeni telefon modellerini tanıtacak. Huawei’nin yeni telefonları Huawei Nova 7 serisi telefonları 5G desteğini kullanıcılarına sunacak. 23 Nisan’da tanıtılacak olan Huawei Nova 7 serisi telefon modelleri ilk olarak 28 Nisan’da Çin’de satışa sunulacak.

Çin kaynaklı sızıntılara göre Huawei’nin tanıtacağı telefon modellerinin isimlerinin nova 7 SE, nova 7 ve nova 7 Pro olacak. Telefon modellerinin işlemcileri ise sırasıyla Kirin 820, Kirin 985 ve Kirin 990 5G olacak. Huawei Nova 7 Serisinin en güçlü telefon modeli Nova 7 Pro’nun satış fiyatının ise 493 dolar olacağı iddia edildi. Diğer telefon modellerinin de 493 dolardan daha ucuz olacağı böylelikle anlaşılmış oldu.

Yorum Yap