1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Oppo Reno 3 Pro Canlı Olarak Görüntülendi

Oppo Reno 3 Pro Canlı Olarak Görüntülendi

Çinli teknoloji firması Oppo'nun yeni üst segment telefon modeli Reno 3 Pro canlı olarak görüntülendi.

oppo reno 3 pro

Teknoliji dünyasına gireli uzun zaman olmayan ülkemizde de yakın zamanda piyasaya girmiş olan Oppo’nun yeni üst segment telefonu Oppo Reno 3 Pro’nun görselleri internet üzerinde paylaşıldı.

Oppo Reno 3 Pro Canlı Olarak Görüntülendi

Yakın zamanda ülkemizde de faaliyet göstermeye başlayan Oppo’nun yeni üst segment telefonu Oppo Reno 3 Pro tanıtımına az bir zaman kala canlı olarak görüntülendi. Elde edilen görüntülerde telefonun arkasında 4 kamera olduğu görülebiliyor. Ana kamerası 48 MP çözünürlüğünde olan Oppo Reno 3 Pro’nun ön tarafında ise sol üst köşede 2 kameralı kuruluma sahip. Üst segment olarak piyasaya çıkacak Oppo Reno 3 Pro’nun ön tarafındaki ana kamerası ise 32 MP çözünürlüğüne sahip. Paylaşılan fotoğraflar ile birlikte telefonun ekrana gömülü parmak izi okuyucuya sahip olduğu görülüyor. Telefon siyah ve beyaz olarak 2 renk seçeneğine sahip.

Çinli teknoloji şirketi Oppo’nun yeni üst segment telefonu Oppo Reno 3 Pro 6.5 inç boyutunda ekrana sahip. Ekran 1080×2400, Full HD Plus AMOLED özelliklerine sahip. Telefon işlemci olarak SnapDragon 765G kullanacak. Telefon 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile satışa çıkacak.

Yorum Yap