1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. OPPO, Smart Band ve Enco W51’in Afişlerini Yayınladı

OPPO, Smart Band ve Enco W51’in Afişlerini Yayınladı

oppo smart band

Son dönemleirn yükselen teknoloji firmalarından birisi olan OPPO, üzerinde çalıştığı ve önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı iki yeni teknolojik ürünün tanıtım posterlerini Çin sosyal medya sitesi Weibo’da paylaştı. OPPO, Weibo’da Enco W51 isimli kulak içi kulaklık ve Smart Band isimli yeni akıllı bilekliğini paylaştı.

OPPO Enco W51 ve Smart Band’in Tanıtım Posterleri Tanıtıldı

Çinli teknoloji şirketi Oppo, Weibo’da yaptığı paylaşımda Enco W51 kablosuz kulaklığını paylaştı. Enco W31’in geliştirilmiş versiyonu olması beklenen bu kulaklığın tanıtım görseli, geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan Oppo W31’e benzer olduğunu ortaya koyuyor. Paylaşılan görüntülerden ayrıca kulaklık modelinin iki adet mikrofona sahip olduğu ve gürültü engelleme teknolojisi olarak yeni bir teknolojisinin bulunduğu görülüyor.

Oppo’nun yaptığı bir diğer paylaşımda ise Oppo’nun beklenen akıllı bilekliği OPPO Smart Band yer aldı. Oppo’nun paylaştığı tanıtım görselinden öğrenilebildiği kadarı ile bileklik siyah ve altın olmak üzere iki farklı kayış modeline sahip olacak. OPPO Smart Band, siyah renk ile spor bir görüntü kazanırken altın versiyonu ile günlük kullanım için kullanılabilecek.

Yorum Yap