1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Oppo Ace 2’nin Resmi Videosu Yayınlandı

Oppo Ace 2’nin Resmi Videosu Yayınlandı

Oppo, 13 Nisan'da tanıtacağı amiral gemisi telefon modeli Oppo Ace 2'nin tanıtım videosunu Çin sosyal medya sitesi Weibo üzerinden paylaştı.


Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun uzun süredir gündemden düşmeyen amiral gemisi telefon modeli Oppo Ace 2’ye ait tanıtım videosu Oppo tarafından Çin sosyal medya sitesi Weibo’da paylaşıldı. Videoda Oppo Ace 2’nin ekran kalitesinin üzerinde duruluyor.

Oppo Ace 2’nin Ekran Kalitesi Videoda Ön Plana Çıkarılıyor

Oppo, 13 Nisan’da tanıtımını yapacağı amiral gemisi telefon modelinin ismini geçtiğimiz günlerde Oppo Reno Ace 2’den Oppo Ace 2 olarak değiştirmişti. Oppo şimdi de Oppo Ace 2’nin tanıtım videosunu Çin sosyal medya sitesi Weibo’da paylaştı. Paylaşılan videoda Oppo Ace 2’nin Oreo şeklindeki kamera kurulumunun yanı sıra ekranının kalitesi videoda ön plana çıkarılıyor.

Paylaşılan tanıtım videosu ilk olarak Oppo Ace 2’nin ekranının 90 Hz yenileme hızını desteklediğini belirtiyor. Videoda ayrıca Oppo Ace 2’nin ekranının bir diğer ilgi çekici özelliği olan 180 Hz örnekleme hızından bahsediyor. Parlaklığın 800 nite kadar çıkabilmesi de telefon ile ilgili paylaşılan özelliklerden birisi. Telefonda Snapdragon’un 5G destekleyen işlemcisi yer alacak. Oppo Ace 2, 2 tane 1955 mAh boyutunda batarya ile birlikte 65 W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Oppo Ace 2 6,5 inç FHD+ çözünürlük desteleyn ekranı ile birlikte 13 Nisan’da tanıtılacak.

 

Yorum Yap