1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Oukitel WP6 Tanıtıldı

Oukitel WP6 Tanıtıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi Oukitel'in dünyanın dayanıklılık üzerine yapılmış ilk telefonu olarak lanse ettiği Oukitel WP6 tanıtıldı.

oukitel wp6

Çinli akıllı telefon üreticisi Oukitel, neredeyse bir tank kadar dayanıklı ve kaliteli özelliklere sahip telefon modelini tanıttı. Oukitel WP6 ismi ile tanıtılan telefon modelinin 10000 mAh bataryaya sahip olması ve metalik gövdesi ile her koşulda üst düzey dayanıklılık sergilemesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Oukitel WP6 İlk Dayanıklılık Odaklı Telefon Olarak Tanıtıldı

Shenzhen merkezli Çinli diğer akıllı telefon üreticileri aksine ismi fazla duyulmayan Oukitel, yeni telefon modelini tanıttı. Oukitel WP6 olarak adlandırılan telefon modeli metal gövde yapısı sayesinde her koşulda üst düzey dayanıklılık sağlaması ile dikkat çekti. Oukitel telefon modelini 10.000 mAh batarya ve 48 MP kameraya sahip ilk dayanıklılık odaklı telefon olarak tanıttı. 6,3 inçlik bir ekrana sahip olan Oukitel WP6’nın ekranı Gorilla Glass 6 teknolojisi ile korunuyor. Ayrıca gövdeyi kaplayan metalin de düşmelere çarpmalara karşı ekstra dayanıklılık sağladığı belirtiliyor.

Gücünü Helio P70 işlemcisinden alan Oukitel WP6, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip. 10.000 mAh gibi devasa bir batarya boyutuna sahip olan Oukitel WP6 kullanıcılarına 32 gün bekleme süresi ve 52 saat aktif kullanım süresi vadediyor. Arka tarafında ise ana kamerası 48 MP, ikinci kamerası 5 MP ve üçüncü kamerası 2 MP çözünürlükte olmak üzere 3 kameralı bir kurulum yer alıyor. Ön tarafında 16 MP çözünürlükte bir kamera bulunan telefon modelinin satış fiyatı ise kısa süreliğine 199 dolar olarak açıklanırken cihazın Türkiye’de Aliexpress üzerinden 199 dolara sipariş edilebildiğini de belirtelim.

Yorum Yap