1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Aşk 101 Fragmanı Yayınlandı

Aşk 101 Fragmanı Yayınlandı

Netflix orijinal Türk yapımı dizilerine bir yenisini daha ekliyor. Nisan sonlarına doğru yayınlanacak Aşk 101 dizisinin fragmanı yayınlandı.


Dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılan dizi ve film yayın platformu Netflix’in orijinal Türk yapımı Aşk 101’in fragmanı yayınlandı. Aşk 101 dizisinin yayınlanma tarihi de bu paylaşım ile birlikte belli oldu. Dizi yaklaşık bir ay sonra 24 Nisan’da Netflix üzerinde bekleyenleri ile buluşacak.

Aşk 101, 24 Nisan’da Yayınlanacak

Dünya üzerinde en popüler dizi ve film yayın platformlarından birisi olan Netflix orijinal Türk yapımı dizileri ve Türk yapımı film ve dizilere özel kategori açması ile oldukça fazla dikkat çekti. Hakan: Muhafız ve sonrasında Atiye ile büyük başarılar elde eden yayın platformunun sıradaki Türk dizisi Aşk 101’e ait ilk fragman yayınlandı. Deniz Yorulmazer’in yönetmeliğini yaptığı Aşk 101 dizisinin 8 bölümlük ilk sezonunun 24 Nisan’da Netflix üzerinde yayınlanacağı belirtildi.

Lisede okuyan öğrencilerin hayatını konu alan Aşk 101, lise öğrencilerinin dostluklarını, büyüme maceralarını anlatıyor. Öğrenciler yaptıkları bir plan neticesinde kendilerini öğretmenlerinin aşk hayatının içerisinde bulacaklar. Senaristliğini Meriç Acemi’nin yaptığı Aşk 101’in oyuncu kadrosunda ise Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Ata, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı yer alıyor.

Yorum Yap