1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PlayStation 5 ile İlgili Canlı Yayın Gerçekleştirilecek

PlayStation 5 ile İlgili Canlı Yayın Gerçekleştirilecek

Güney Koreli teknoloji devi Sony, yeni oyun konsolu ile ilgili sessizliğini bozarak bir canlı yayın düzenleyeceğini açıkladı.


Japon teknoloji devi Sony 2020’nin sonlarına doğru çıkarmayı planladığı oyun konsolu PlayStation 5 ile ilgili bilgiler aktaracağı bir canlı yayın gerçekleştirecek. PS5’in baş mimarı Mark Cerny oyun konsolu ve oyunların değişimi ile ilgili bilgiler verecek.

Yarın PlayStation Blog’da PlayStation 5 ile İlgili Canlı Yayın Gerçekleştirilecek

Oyun severlerin bir süredir beklediği ve 2020’nin sonlarında çıkması beklenen PlayStation 5 ile ilgili Sony uzun süre sonra sessizliğini bozdu. PlayStation’un resmi Twitter hesabından yapılan açıklama sonucunda yarın PlayStation Blog’da PlayStation 5 ile ilgili bir canlı yayın gerçekleştirileceği açıklandı. PlayStation 5 ile ilgili yapılacak canlı yayında PlayStation 5’in baş tasarımcısı Mark Cerny’nin konuşacağı belirtildi.

Düzenlenecek olan canlı yayın etkinliğinde PlayStation 5’in baş mimarı Mark Cerny, Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 5’in sistem mimarisi ve konsolun oyunların geleceğini nasıl değiştireceği hakkında bilgilere verecek. Japon teknoloji devi Sony’nin yeni oyun konsolu hakkında merakla beklenen özelliklerin de bu canlı yayında cevap bulabileceği düşünülüyor. Yayın yarın Türkiye saati ile 7 de PlayStation’un blog sitesinden canlı olarak yayınlanacak.

Yorum Yap