1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. iOS 13.4 Bu Akşam Yayınlanacak

iOS 13.4 Bu Akşam Yayınlanacak

Amerikalı teknoloji devi Apple'nin mobil işletim sistemi iOS'un 13.4 güncellemesi büyük ihtimal ile bu akşam yayınlanacak.


Apple’nin iPhone kullanıcıları için yayınladığı mobil işletim sistemi iOS’un yeni sürümü 13.4 bugün yayınlanacak. Apple’nin her hangi bir aksilik olmaması durumunda güncellemeyi Türkiye’de saat 20.00’da yayınlanması bekleniyor.

iOS’un Kararlı Sürümü Bu Akşam Yayınlanıyor

Amerikalı teknoloji devi Apple’nin iPhone cihazları için yayınladığı mobil işletim sistemi iOS’a ait güncellemenin bu akşam yayınlanması bekleniyor. Apple’nin iOS 13.4’ü bu akşam yayınlayacağı resmi olarak açıklanmış olmasa da şirket içerisinden sızdırılan bilgiler güncellemenin bu akşam bütün dünyaya yayılacağı yönünde.

iOS 13.4’ün Apple’nin işletim sistemi iOS’un kararlı sürümü olduğu belirtilirken Türkiye’de güncellemenin bu akşam 20.00’da yayınlanması planlanıyor. Apple’nin çalışanlarının evden çalışmaya başlamasının güncellemenin yayınlama tarihi ile ilgili değişikliğe sebep olma ihtimali bulunuyor. iOS 13.4 güncellemesinin içeriğinde ise yeni özellikler ve değişiklikler bulunurken hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri bulunuyor.

Yorum Yap