1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PlayStation Plus Haziran Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Haziran Oyunları Belli Oldu

playstation plus

Sony, oyun konsolu PlayStation 4 kullanıcılarına PlayStation Plus ismi ile ücretli bir abonelik servisi sağlıyor. PlayStation Plus aboneleri, her ay Sony tarafından sunulan 2 adet ücretsiz oyunu ay boyunca oynayabiliyor. Bununla beraber ayrıca çevrimiçi oyunlara katılma gibi avantajlar da sunan hizmet, konsol kullanıcılarının birçoğu tarafından kullanılıyor.

PlayStation Plus Haziran Oyunları Belli Oldu

Yaz dönemi ve yeni tip koronavirüs salgınının bütün dünyada etkisini göstermesi ile birlikte PlayStation Plus abone sayısı da oldukça fazla arttı. Sony’de bununla birlikte adeta bomba niteliğinde iki kaliteli oyun paylaştı. PlayStation Plus aboneleri Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII oyunları oyunları kütüphanelerine ekledikten sonra PlayStation Plus abonelikleri devam ettikleri sürece kullanabilecek.

Çok ciddi satış rakamlarına ulaşan Star Wars serisinin oyun olarak canlandırıldığı Star Wars Battlefront II, serinin en çok satan oyunu ve oldukça büyük oyuncu kitlesine sahip. Diğer oyun ise Call of Duty oyun serisinin en popüler oyunlarından olan Call of Duty: WWII bu ay kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak.

Yorum Yap