1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Project: Ragnarok PC, Konsol, Android ve iOS için Duyuruldu

Project: Ragnarok PC, Konsol, Android ve iOS için Duyuruldu

project ragnarok

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren NetEase Games, geçtiğimiz günlerde Eve Echoes isimli oyununu tanıtmıştı. Hız kesmeden yeni oyunu Project: Ragnarok oyununu tanıtan firmanın yeni oyunu çapraz platform olması ile dikkat çekiyor. Konusu ise isminden de anlaşılabileceği gibi İskandinav Mitolojisi olan oyun bilgisayar, konsol, iOS ve Android platformlar için beraber duyuruldu. Oyunun çapraz platform olması sebebi ile farklı platformda yer alan arkadaşlarınız ile oynayabileceksiniz.

Project: Ragnarok Duyuruldu

Açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkan Project: Ragnarok oyununda harita üzerinde istediğiniz gibi gezebiliyorsunuz. Oyunun içerisinde tehlike dolu çöller, kimsenin hatırlamadığı mağaralar ve antik ormanlarda gezecek ve cüceler ile beraber iş birliği yapacaksınız.

Oyunun oynanış videosuna bakıldığında ise, aksiyon sahnelerinin üzerinde uğraşıldığı son derece belli oluyor. Sahneler izleyici ve oyuncuyu adete İskandinav döneminde oyunun içindeymiş hissi veriyor. Niko Partners’in analistlerinden olan Daniel Ahmad oyunun klasik bir Çin MMO gibi bir oynanışa sahip olduğunu söyledi.

Yorum Yap