1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PS Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PS Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sony'nin oyun konsolu PlayStation'un abonelik sistemi olan PlayStation Plus her ay abonelerine bazı oyunları ücretsiz olarak veriyor. PlayStation Plus'ın Mayıs 2020'de abonelerinin ücretsiz olarak oynayabileceği oyunlar belli oldu.

ps plus

Sony’nin oyun konsolunun ücretli aboneliği olan PlayStation Plus her ay kullanıcıları için yeni oyunlara ücretsiz erişim sağlıyor. Mayıs 2020’de ise iddia edildiği gibi Dying Light ve Dark Souls Remastered Mayıs ayının oyunları olmayacak. Bu iki oyun yerine Mayıs 2020’de PlayStation Plus aboneleri diğer iki oyunun yanında bir tık zayıf kalsalarda gene de oldukça kaliteli iki oyun olan Cities: Skylines ve Farming Simulator 19’u ücretsiz olarak oynayabilecekler. Oyunlar 5 Mayıs itibari ile PS Plus üyelerinin erişimine açılacak.

Cities: Skylines İyi Bir Oyun Mu?

Oyun konsollarında sıkça göremeyeceğiniz tür olan şehir inşa türünde bir oyun olan Cities: Skylines’da amacınız devasa bir şehir kurmak. Yapımcısı olan Colossal Order, oyun konsollarında şehir inşa türünde oyunlar bulunmadığını farkettikten sonra Cities: Skylines’ı bütün zorlukları atlatarak bu alanda tek hakim oldu. PS mağazasında 179 liraya satılan Cities: Skylines 4.5 yıldıza sahip.

Farming Simulator 19 İyi Bir Oyun Mu?

Mayıs ayı içerisinde ücretsiz olacak bir başka simülasyon oyunu olan Farming Simulator 19’da ise büyük bir çiftlik işletmeye çalışıyorsunuz. PS mağazasında 179  liraya satılan Farming Simulator 19’da toplamda 300’den fazla araç yer alıyor. 3943 değerlendirme sonucunda 4.5 yıldıza sahip olan Farming Simulator 19’u PS Plus kullanıcıları 5 Mayıs itibari ile oynayabilecek.

Yorum Yap