1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

PlayStation Plus üyelerinin Şubat 2020 içerisinde ücretsiz olarak sahip olabilecekleri oyunlar açıklandı.

ps

PlayStation Plus, kullanıcıların aylık olarak ücretsiz oyunlara sahip olmasını sağlayan bir sistem. Şubat ayında PlayStation Plus kullanıcılarının oynayabileceği oyunlar belli oldu. PlayStation Plus üyeleri Şubat ayında Bioshock: The Collection, Sims 4, and Firewall Zero Hour oyunlarını oynayabilecek.

Sims Serisinin 20. Yılı

PlayStation Plus’ın Şubat ayı için kullanıcılarına ücretsiz verdiği oyunlardan birisi Sims 4 oldu. The Sims sersi oyuncularla buluşmaya başladığı ilk günden bu yana tam 20 yılı geride bıraktı. The Sims4 Electronic Arts(EA)’ın yaptığı açıklamaya göre geçtiğimiz günlerde toplamda 20 milyon kullanıcıya ulaşarak serinin rekorunu kırmıştı. Bu ay PlayStation Plus ile ücretsiz verilmesi ile bu rekoru güncellemesi oldukça olası gözüküyor.

Şubat ayında kullanıcıların oynayabileceği bir diğer oyun ise bir cok oyuncunun favorisi olan Bioshock: The Collection. Şubat ayı içerisinde üyeliği bulunan kullanıcılar oyuncular tarafından çok sevilen bu oyuna 1 ay boyunca ücretsiz ulaşabilecek. Diğer oyun ise PlayStation VR kullanıcı için gelmiş VR ile oynayabileceğiniz bir oyun. Firewall Zero Hour oyunu da PlayStation kullanıcılarını VR ile oynayabilecekleri ücretsiz bir oyun olarak heyecanlandırmış durumda.

Yorum Yap