1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Realme X50 Youth’un Detayları Ortaya Çıktı

Realme X50 Youth’un Detayları Ortaya Çıktı

Realme'nin önümüzdeki aylarda tanıtacağı telefon modeli Realme X50 Youth'un kamera özellikleri ile bazı donanım özellikleri ortaya çıktı.

realme x50 youth

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme’nin X ailesi git gide büyüyor. Realme’nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı Realme X serisi üyesi Realme X50 Youth’a ait kamera detayları ile bazı donanım özellikleri ortaya çıktı. Realme X50 Youth önde 2 arkada 4 olmak üzere toplamda 6 sensöre sahip olacak.

Realme X50 Youth 6 Kameraya Sahip Olacak

Çinli teknoloji devi Realme’nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı telefon modeli Realme X50 Youth’un kamera detayları ortaya çıktı. Toplamda 6 sensör bulunacak olan telefon modelinin ön tarafında ise 16 MP çözünürlükte ana kamera ile birlikte 2 MP çözünürlükte bir kamera daha bulunacak. Telefon modelinin arkasında ise 4 kameralı kurulum kullanıcılarını karşılayacak. Ana sensörü 64 MP çözünürlüğe sahip olan Realme X50 Youth’un diğer sensörlerinin çözünürlükleri ise sırasıyla 12 MP, 8 MP ve 2 MP olacak.

Realme X50 Youth’un serideki diğer telefonlardan daha ucuz bir fiyata sahip olacağı biliniyor. Telefon gücünü ise Snapdragon 765G veyaMediaTek Dimensity 800 SoC işlemcilerinden birinden alacak. Yakın zamanda 3C sertifikası alan telefon modeli kullanıcılarına 30 W hızlı şarj desteği sunacak. Telefon modelinin Realme tarafından Haziran ayının sonunda tanıtılması bekleniyor.

Yorum Yap