1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. LG Velvet’in Tanıtım Videosunu Paylaştı

LG Velvet’in Tanıtım Videosunu Paylaştı

Güney Koreli teknoloji devi LG'nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni telefon modeli LG Velvet'in resmi tanıtım videosunu Youtube kanalında paylaştı.

lg velvet

Güney Koreli teknoloji devi LG, son senelerde akıllı telefon piyasasında istediği konumlarda bulunamamıştı. LG’nin üst sıralara yükselmek için sıradaki hamlelerinden birisi olan LG, Velvet’in resmi tanıtım videosunu Youtube kanalı üzerinden paylaştı.

LG Velvet 15 Mayıs’ta Çıkacak

Güney Kore merkezli LG, önümüzdeki ayın 15’inde tanıtılması beklenen telefon modeli Velvet’in tanıtım videosunu Youtube kanalı üzerinden paylaştı. Tanıtım videosunda görülen Velvet’in donanım olarak bildiğimiz tek özellik Qualcomm’un Snapdragon 765 5G işlemciyi kullanacağı ve 5G desteğini de kullanıcılarına sunacağı.

Videoda görülen Velvet’in arka tarafından bulunan kameralardan ana kamera olan diğer kameralardan bir miktar daha büyük olarak yer alıyor. Toplamda 3 kamera bulunan LG’nin yeni telefon modeli LG Velvet’in ön tarafında ise çentiğin içerisinde bulunan ön kamera yer alıyor. Telefonun sağ tarafında ise ses butonlar, güç butonu ve ekstra bir buton bulunuyor. Ekstra butonun ise sesli asistan için kullanılacağı düşünülüyor. Telefon modelinin 15 Mayıs’ta tanıtılması bekleniyor.

Yorum Yap