1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Redmi 9A, FCC’de Ortaya Çıktı

Redmi 9A, FCC’de Ortaya Çıktı

redmi 9a

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin alt firması Redmi’nin bu sene içerisinde çıkardığı Redmi 9’un uygun fiyatlı alternatifi olması beklenen Redmi 9C ve 9A olarak isimlendirilmesi beklenen telefonlardan birisi ‘M2006C3LG’ model numarası ile FCC veri tabanında görüldü.

Redmi 9A FCC Veri Tabanında Ortaya Çıktı

Muhtemelen Redmi 9A olduğu düşünülen telefon Redmi 8A’nın devamı niteliğinde olacak. Xiaomi’nin alt firması olan Redmi’nin giriş segment telefonları arasında yer alacak. FCC listelemesinde cihazın özellikleri ile ilgili her hangi bir detay yer almazken telefonun model numarası ile birlikte öncesinde çokça bilgi ortaya çıkmıştı. MIUI 12 ile kutudan çıkacak olan Redmi 9A çift SIM özelliğine sahip olacak. FCC listesinde telefonun 18 W hızlı şarj destekli 4900 mAh bir bataryaya sahip olacağı görülüyor.

Redmi 9A hakkında daha öncesinde paylaşılan bilgiler arasında telefonun 4G LTE ağlarını destekleyeceği bulunuyor. Buna ek olarak akıllı telefonunun FCC sertifika listesinde bulunan arka panel şematik çizimi telefonun iki kameralı bir kuruluma sahip olacağını gösteriyor. Telefonun FCC veri tabanında ortaya çıkması telefonun yakın zamanda tanıtılacağı yönünde yorumlanıyor.

 

 

Yorum Yap