1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Ghostwire: Tokyo’nun Oyun İçi Görüntüleri Yayınlandı

Ghostwire: Tokyo’nun Oyun İçi Görüntüleri Yayınlandı

ghostwire: tokyo

PlayStation 5’in geçtiğimiz günlerde tanıtılmasının ardından konsol için çıkacak oyunlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Bu oyunlar arasında en çok merak uyandıran oyunlardan birisi olan Ghostwire: Tokyo, 2021 yılında PS5 için yayınlanacak olan Ghostwire: Tokyo’ya ait oyun içi görüntüler paylaşıldı.

Ghostwire: Tokyo Oyun İçi Görüntüleri Yayınlandı

Ghostwire: Tokyo, bizi ürkütücü ve aksiyon dolu bir maceraya sürükleyecek. Oyun boyunca ruhlar ile yüz yüze gelecek ve onlarla mücadele edeceğiz. Bu ruhlardan birisi ise Amewarashi adındaki sarı yağmurluklu bir çocuk. Haylar ama masum görünüşlü bu ruh, ebeveynlerinden uzakta kalmanın verdiği derin bir üzüntü içerisinde fakat kendini tehlike altında hissetmesi durumunda diğer ruhlardan yardım isteyebilecek güce sahip.

Oyunda bulunan karakterlerden bir diğeri ise Shiromuku. Shiromuku ise geleneksel beyaz bir kimono ile görünün ve büyük pişmanlıkları bulunan bir varlık. Güçlü ve yoğun duyguları temsil eden Shiromuku, bir gelin gibi görünse bile karakteri oldukça tedirgin edici. Yayınlanan oyun içi görüntüler bu detaylar dışında oyunun grafik ve tasarımı hakkında da bilgi veriyor. Kendi doğaüstü güçlerimizi kullanarak Tokyo sokaklarında bulunan gizemin sebebini anlamaya çalışacağımız Ghostwire: Tokyo, 2021 yılı içerisinde PS5 için paylaşılacak.

Yorum Yap