1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Redmi K30 Pro’nun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Redmi K30 Pro’nun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi'nin alt firması Redmi'nin yeni amiral gemisi telefon modeline ait özellikler ve görüntüler ortaya çıktı.


Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin genellikle giriş orta segment telefonlar üreten alt firması Redmi’nin bu ay içerisinde tanıtmayı planladığı yeni amiral gemisi telefonu Redmi K30 Pro’ya ait görseller ve bazı özellikler ortaya çıktı.

Redmi K30 Pro, Qualcomm Snapdragon 865 Kullanıyor

Xiaomi’nin alt firması Redmi’ye ait bu ay içerisinde tanıtılması planlanan amiral gemisi telefon modeli Redmi K30 Pro, kızaklı ve ekran içine gömülü bir ön kameraya sahip. Telefonun arkasında ise Nokia’nın bu sene çıkarmayı planladığı Nokia 9.2’nin arkasında kullanılacak olan ve Oreo ismi verilen kamera düzeni kullanılacak. Redmi K30 Pro’nun arkasında ana kamera olarak ise 64 MP çözünürlüğünde bir ana kamera bulunuyor.

Xiaomi’nin alt firması Redmi’nin yeni amiral gemisi telefonu Redmi K30 Pro işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 865 kullanacak ve 5G bağlantısını destekleyecek. 5G ağları ile bağlantısını ise Snapdragon X55 modemi ile kuracak olan Redmi K30 Pro, 4700 mAh’lik oldukça büyük bir bataryaya sahip olacak. RAM ve depolama alanı bilinmeyen telefon modelinin hızlı şarj desteği ise 33 W olacak.

Yorum Yap