1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Redmi Note 8 Pro Android 10 Güncellemesini Aldı

Redmi Note 8 Pro Android 10 Güncellemesini Aldı

Xiaomi'nin 2019'un son çeyreğinde en çok satan cihazı Redmi Note 8 Pro Android 10 güncellemesine kavuştu.

redminote8pro

Xiaomi’nin orta segment telefon olarak geçtiğimiz sene çıkardığı ve en çok satan cihazı olan Redmi Note 8 Pro’ya Android 10 güncellemesi geldi. Güncelleme ile birlikte Şubat 2020 güvenlik yamasıda cihazlara eklendi.

Redmi Note 8 Pro Android 10 Güncellemesi Aldı

Türkiye’de ve Dünyada fiyatına oranla gösterdiği performans ile oldukça fazla kişi tarafından kullanılan Xiaomi’nin orta segment telefonu Redmi Note 8 Pro kullanıcıları Android 10 güncellemesine kavuştu. Xiaomi Redmi Note 8 Pro ayrıca 2019’un son 3 ayında en çok satan cihaz unvanına kavuştu. Xiaomi Redmi Note 8 güncellemeyi alalı bir süre olmuştu fakat Xiaomi Note 8 Pro için güncellemeyi bir süredir yayınlamaması ile tepkileri toplamaya başlamışken Android 10 güncellemesini Xiaomi Redmi Note 8 Pro için de yayınladı.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro cihazına güncelleme yapmak isteyen kişilerin cihazlarında 5 GB depolama alanı açmaları gerektiği güncelleme yüklenmeye başlamadan söyleniyor. Güncellemenin boyutu ise 2 GB boyutunda. MIUI 11.0.2.0 QGCEUXM ismiyle yer alan güncelleme sonucunda Xiaomi Redmi Note 8 Pro cihazlar Android 10 kullanmaya başladı.

Yorum Yap