1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Redmi Note 9 Pro’ya ait Bazı Özellikler Ortaya Çıktı

Redmi Note 9 Pro’ya ait Bazı Özellikler Ortaya Çıktı

Xiaomi'nin alt firması konumundaki Redmi'nin yeni telefon modeli Redmi Note 9 Pro'ya ait bazı özellikler ortaya çıktı.

vvvy_3

Çinli akıllı telefon devi Xiaomi’nin daha çok giriş ve orta segment telefon üreten alt firması Redmi’nin yeni telefon modeli Redmi Note 9 Pro’ya ait bazı özellikler internette ortaya çıktı. Redmi telefon hakkında şimdiye kadar bilgi vermemiş olsada FCC sertifikasında telefonun donanım özellikleri ile ilgili bilgiler yer aldı.

Redmi Note 9 Pro Qualcomm Snapdragon 720G Kullanacak

Redmi’nin 12 Mart’ta tanıtılması beklenen ve oldukça büyük beklentilere sahip telefon modeli Redmi Note 9 Pro’nun bazı iddialara göre 2 modeli çıkacak. Bu modellerin isimlerinin ise Note 9 Pro ve Note 9 Pro Max olması bekleniyor. Bugün ise Redmi’nin yeni telefonu Redmi Note 9 Pro olduğu iddia edilen bir telefonun Federal İletişim Kurulu (FCC) kayıtları ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre telefon modeli 4920 mAh bataryaya sahip iken 30 W hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunacak.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Android işletim sistemini MIUI 11 arayüzü ile birlikte kullanacak. Redmi Note 9 Pro gücünü ise Qualcomm Snapdragon 720G’den alacak. RAM boyutu 6 GB olan telefon modelinin sahip olduğu diğer özellikler ise şu anda gizliliğini koruyor. Redmi telefon modelini 12 Mart’ta tanıtacak.

Önerilen Yazı

Xiaomi, Redmi Note 9 Pro Serisi Telefonların Özelliklerini Duyurdu

Yorum Yap