1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Warzone Yayınlandı

Call of Duty: Warzone Yayınlandı

Activision'ın battle royale modundaki ilk oyunu Call of Duty: Warzone yayınlandı. Oyunu oynamak isteyenler ücretsiz olarak oyuna erişebiliyor.

maxresdefault

Activision’ın çok sevilen oyun serisi Call of Duty’nin oldukça büyük bir kitle tarafından beklenen oyunu Call of Duty: Warzone yayınlandı. Oyun tamamı ile ücretsiz bir şekilde karşımıza çıkarken kullanıcılara yeni bir battle royale deneyimi sunuyor.

Call of Duty: Modern Warfare’a Sahip Olanlar Direk Oynayabiliyor

Oldukça büyük bir seven kitlesi olan Call of Duty’nin battle royale oyunu olarak çıkardığı ilk oyun Call of Duty: Warzone yayınlandı. Call of Duty: Modern Warfare’a sahip olan kullanıcılar oyunu direk oynayabilirken oyun bulunmayan oyuncuların ise 83 ile 101 GB arasında bir boyuta sahip olan oyunu indirmesi gerekiyor. 83 GB dosya ise onlarca saat sürebileceği için sahip olmayan kişilerin oyuna 1 2 gün içerisinde başlayacağını belirtmek yanlış olmaz.

Call of Duty: Warzone, Call of Duty: Modern Warfare’a sahip olan kullanıcılar için ise 18 ile 22 GB arasında değişen bir güncelleme gerektiriyor. Call of Duty: Modern Warfare’a sahip olmayan kullanıcıların ücretsiz bir biçimde oyuna sağlayıcılardan erişebileceği belirtildi. Bu sağlayıcılar ise PlayStation Store, Xbox Store ve Battle.net. Oyuncular ücretsiz olarak bu servislerden oyuna erişebiliyor.

Yorum Yap