1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Redmi Smart TV X Duyuruldu

Redmi Smart TV X Duyuruldu

redmi smart tv x

Xiaomi’nin alt markası düzenlediği lansman etkinliği ile birlikte Redmi 10X serisi yeni akıllı telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve Redmi Smart TV X televizyon modelini tanıttı. Redmi yaptığı açıklama ile birlikte yeni TV modeli Smart TV X serisinin üç farklı boyuta sahip olacağını belirtti. Smart TV X serisi televizyonların boyutları 50 inç, 55 inç ve 65 inç olacak. TV modellerinin boyutları hariç bütün özellikleri ise aynı.

Redmi Smart TV X Özellikleri

Redmi’nin tanıtığımını gerçekleştirdiği yeni akıllı televizyon modeli Redmi Smart TV X’in bütün modelleri 4K çözünürlük sunuyor. NTSC renk kodlama sisteminin %85’ine sahip olan televizyonlar, üst düzey deneyim için çok ince çerçevelere sahip. %97 ekran gövde oranına sahip olan televizyonların çerçeveleri ise metal.

Akıllı televizyon modellerinin üzerinde durulan özelliklerinden birisi de ses sistemi. 4 tane 12.5 W hoparlöre sahip olan modeller, subwoofer, Dolby Audio ve DTS-HD gibi üst düzey ses teknolojilerine sahip. 60 Hz akıllı hareket dengeleme teknolojisi bulunan televizyonlarda 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunuyor. Sesli kontrol sistemi için mikrofona sahip olan cihazların 50 inç büyüklüğünde olan 280 dolar, 55 inç büyüklüğünde olan 320 dolar ve 65 inç büyüklüğünde olan ise 460 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Yorum Yap