1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Rick and Morty’nin 5. Sezonu Geç Gelebilir

Rick and Morty’nin 5. Sezonu Geç Gelebilir

Son zamanlarda en çok sevilen çizgi dizilerin başında gelen Rick and Morty'de Beth Smith karakterinin seslendirmeni Kanadalı aktris Sarah Chalke, beşinci sezon için izleyicilerin bir süre beklemeleri gerekeceğini belirtti.

rick and morty

Son dönemlerin popüler çizgi dizisi Rick and Morty, bir bilim insanı ve torununun yaşadığı bilim kurgu maceralarını ekranlara getiriyor. 10 bölümden oluşan 4. sezonunun ikinci kısmı 3 Mayıs’ta paylaşılan Rick and Morty’nin seslendirmeni beşinci sezon ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Rick and Morty’nin 5. Sezon Gecikebilir

Rick and Morty’de yer alan Morty karakterinin annesini seslendiren Sarah Chalke, çizgi dizinin beşinci sezonu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Kanadalı oyuncu, çizgi dizinin beşinci sezon bölümlerinin kayıt işlemlerinin şu anda beklemede olduğunu ve gelecek sezonunun senaryosunun yazılmaya devam ettiğiniz belirtti. Senaryoyu henüz okumadıklarını belirten Kanadalı oyuncu, diyalogların kayda alınmasını sağlamak için mini kayıt stüdyosu kurmanın fazlasıyla zor olduğuna dikkat çekti.

Chalke’nin yaptığı açıklamalar, izleyiciler için Rick and Morty’nin beşinci sezonunun tahmin edilenden geç gelebileceğini dolayısıyla beklemek durumda kalacaklarını gösteriyor. Koronavirüs salgını sebebi ile pek çok dizi ve filmin çalışmalarının durması gerekmişti. Rick and Morty bir çizgi dizi olsa bile, çizim aşamaları, seslendirmeler ve kurgu için ekibin birlikte olması gerekiyor. Bu sebep ile dizinin yayın süresinde ekstra gecikmeler yaşanabilir.

Yorum Yap