1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy Buds+ Canlı Görüntülendi

Samsung Galaxy Buds+ Canlı Görüntülendi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung önümüzdeki hafta içerisinde yeni kablosuz kulaklığı Samsung Galaxy Buds +'ı tanıtacak.

samsung galaxy buds plus

Güney Koreli teknoloji devi Samsung 11 Şubat 2020 tarihinde büyük bir lansman etkinliği düzenleyecek. Samsung Galaxy S20 modeli telefonların yanı sıra Samsung Galaxy Buds+’da tanıtılacak cihazlar arasında.

11 Şubat’ta tanıtılacak

Tanıtılmasına az bir süre kala Samsung Galaxy Buds+ Roland Quandt’ın eline geçti. Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds+’ı eline alan Quandt, kulaklıkla beraber video çekerek yayınladı. Video da kulaklığın kutusunda Samsung’un yeni kulaklığının 11 saat oynatma süresine sahip olduğu belirtiliyor. Fakat videoyu paylaşan Quandt bu sürenin abartılı olduğunu orijinalinin 7.5 saat olduğunu videoda belirtti.

Kulaklıkta ses deneyimini arttırmak isteyen teknojik yenilikler mevcut. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds + ses deneyimini arttıracak 2 yollu hoparlör ile birlikte kullanıcı ile buluşuyor. Konuşulan kişi ile kaliteli bir konuşma gerçekleşebilmesi amaçlı 3 adet mikrofon bulunan kulaklık Bluetooth 5.0 kullanıyor. Samsung Galaxy Buds+’ın kutusunda kulaklıkların yerleştirileceği bir kap ile beraber Type-C şarj kablosu ile birlikte geliyor. Samsung Galaxy Buds Plus Almanya’da 170 Euro’luk fiyat etiketi ile satışa çıkacak. Türkiye fiyatının ise yaklaşık 1500 Türk Lirası seviyesinde olması bekleniyor.

Yorum Yap