1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Xiaomi Mi 10 İnternetten Tanıtılacak

Xiaomi Mi 10 İnternetten Tanıtılacak

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi önümüzdeki hafta tanıtımını gerçekleştireceği amiral gemisi telefon modeli Mi 10'un tanıtımını internetten yapacak.

xiaomi mi 10

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi yeni amiral gemisi telefonunun tanıtım etkinliğini internet üzerinden yapacağını bilgisini paylaştı. Şirketin bu karası almasının sebebi ise Çin üzerinden dünyaya yayılmakta olan Corona virüsü.

Xiaomi Mi 10 Serisi İnternet Üzerinden Tanıtılacak

2019’un sonunda Çin üzerinden yayılmaya başlayan Corona virüsü dünyada şimdiye kadar toplamda 750’ye yakın kişinin hayatını kaybetmesine sebep oldu. Çin merkezli bir teknoloji şirketi olan Xiaomi’de bu durumdan nasibini aldı. Teknoloji devi yakın zamanda tanıtacağı amiral gemisi telefonlarının tanıtım etkinliğini internet üzerinden düzenleyecek. Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, Mi 10 serisi telefonların tanıtımını Samsung Galaxy S20 telefonlarının çıkışından 2 gün sonra yani 13 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirecek.

Xiaomi bu etklinlikte birlikte tarihinde ilk defa bir amiral gemisi telefonunun tanıtımını büyük firmaları davet ettiği fiziksel bir etkinlikle yapmamış olacak. Firma 13 Şubat 2020 tarihinde yeni akıllı telefonlarını internet üzerinden kamuoyu ile paylaşacak. Xiaomi Mi 10 özelliklerinden bazıları ise Snapdragon 865 işlemci ve daha önce kullanılmamış LPDDR5 RAM kullanan ilk cihaz olması. Telefon ayrıca arka tarafında 108 MP çözünürlükte sensör bulunduruyor.

Yorum Yap