1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy M01, Google Play Console’da Görüldü

Samsung Galaxy M01, Google Play Console’da Görüldü

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un üzerinde çalıştığı ve yakın zamanda tanıtılması beklenen giriş-orta segment telefon modeli Galaxy M01, Meizu 17 ve 17 Pro ile birlikte Google Play Consele'a eklendi.

galaxy m01

Akıllı telefon sektörünün lider firmalarından olan Samsung, son dönemlerde diğer markalar gibi giriş ve orta segment telefon modellerine sıkça yatırım yapıyor. Samsung’un geçen sene çıkardığı M serisinin yeni giriş-orta segment üyesi telefon modeli Galaxy M01, yakın zamanda tanıtılacak Meizu 17 ve Meizu 17 Pro ile beraber Google Play Consel’a eklendi.

Samsung Galaxy M01 Özellikleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un geçen sene piyasaya sürdüğü telefon serisi Galaxy M için üzerinde çalıştığı ve yakın zamanda tanıtılması beklenen yeni telefon modeli ortaya çıktı. Giriş-orta segment bir telefon modeli olan Galaxy M01’in özelliklerine baktığımızda ise karşımıza gücünü Qualcomm’un Snapdragon 439 işlemcisinden ve sahip olduğu 3 GB RAM’den alan bir telefon modeli çıkıyor.

Samsung Galaxy M10’un daha önceden 5,7 inç büyüklüğünde olduğu bilinen ekranının çözünürlüğünün ise 720 x 1520 piksel olduğu Google Play Consele’da listelenmesi ile öğrenilmiş oldu. Genel tasarımı ve donanım özellikleri ile Galaxy A01’e benzeyen Galaxy M01 işletim sistemi olarak Android 10 kullanacak. Galaxy M01’in ne zaman tanıtılacağı ise kesin olarak bilinmiyor.

Yorum Yap